Odkurzacz bezprzewodowy Dyson DC62 Digital Slim™ | strona oficjalna
Dyson Digital Slim

Zbiera tyle samo kurzu co odkurzacz przewodowy.

Free delivery

2 lata darmowej gwarancji

Bezprzewodowy odkurzacz DC62

Najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz DC62 zbiera tyle samo kurzu co odkurzacze przewodowe. Jest to możliwe dzięki cyfrowemu silnikowi Dyson V6, cyklonom 2 Tier Radial™ oraz najnowszej elektroszczotce z włóknami węglowymi.

Technologia cyfrowego silnika w DC62
transparent

Technologia cyfrowego silnika

Bezprzewodowe odkurzacze Dyson są zasilane cyfrowym silnikiem Dyson. Ten silnik o dużej gęstości mocy, wykorzystuje technologię cyfrowego impulsu i neodymowy magnes aby obracać się do 110 000 razy na minutę. Jego niewielki rozmiar pozwala na zasilanie urządzenia, które dzięki temu również może być małe, lekkie i silne.

Ssawka DC62

Ulepszona technologia zbierania zanieczyszczeń - na wszystkich rodzajach podłóg

Zaprojektowana na nowo elektroszczotka w odkurzaczu DC62 zbiera tyle samo kurzu co odkurzacze przewodowe. Sztywne nylonowe włosie usuwa głęboko osadzony brud z dywanów, a miękkie włókna węglowe delikatnie sprzątają drobny kurz z twardych podłóg.

Ssawka DC62

Antystatyczne włókna węglowe

Wiele bezprzewodowych odkurzaczy nie posiada turboszczotek, a te które je posiadają są wyposażone tylko w nylonowe włosie. Podczas gdy wydobywają one brud z dywanów, są mniej efektywne na twardych podłogach gdzie drobny kurz może zostać pominięty.

Turboszczotki w odkurzaczach bezprzewodowych Dyson są inne. Posiadają rzędy antystatycznych włókien węglowych oraz rzędy nylonowego włosia. Włókna zapobiegają narastaniu ładunków elektrostatycznych przytrzymujących kurz na podłodze, dzięki czemu może on zostać sprzątnięty przez odkurzacz.

Lekkie sprzątanie z DC62

Odpowiedni do sprzątania od podłogi aż po sufit.

Odkurzacz DC62 jest poręczny - środek ciężkości jest umieszczony blisko rączki. Został zaprojektowany do sprzątania wysoko i nisko położonych powierzchni oraz przestrzeni pomiędzy nimi.

Równomierny rozkład wagi DC

Idealnie wyważony

W innych odkurzaczach bezprzewodowych ciężkie elementy takie jak silnik, separator kurzu i system filtracji są umieszczone blisko podłogi, z dala od rączki. To powoduje trudność w przeniesieniu odkurzacza z jednego rodzaju powierzchni na inną - szczególnie w przypadku umieszczenia powierzchni na różnych wysokościach.

Inżynierowie Dyson wykorzystali prawo Archimedesa dotyczące zasady dźwigni i na jego podstawie przesunęli środek ciężkości w odkurzaczu. Ciężar rozkłada się w inny sposób. Silnik i bateria są umiejscowione bezpośrednio nad i pod rączką, co sprawia, że drugi koniec odkurzacza jest lżejszy.

Wszystkie odkurzacze DC62 posiadają:

 • Dodatkowe akcesoria

  Dodatkowe akcesoria

  Wszystkie odkurzacze Dyson posiadają specjalnie zaprojektowane akcesoria ułatwiające sprzątanie trudno dostępnych miejsc w każdym domu.

 • Higieniczne opróżnianie pojemnika w DC62

  Higieniczne opróżnianie pojemnika

  Wystarczy nacisnąć przycisk aby pozbyć się brudu.

 • Wygodna stacja dokująca DC62

  Wygodna stacja dokująca

  Ładuje odkurzacz oraz pozwala na wygodne przechowywanie urządzenia i dodatkowych akcesoriów.

 • Tryb zwiększonej mocy w DC62

  Tryb zwiększonej mocy

  6 minut w trybie zwiększonej wydajności - do trudnych zadań.

 • Litowo-jonowa bateria NMC

  26 minut odkurzania

  Przycisk umieszczony w rączce DC62 natychmiast wyłącza urządzenie, dlatego bateria jest wykorzystywana tylko podczas odkurzania. Pozwala to na 26 minut sprzątania.

 • Grafika przedstawiająca cyfrę 2 w okręgu, reprezentująca 2 lata gwarancji

  2 lata gwarancji

  Wszystkie ręczne i bezprzewodowe odkurzacze Dyson posiadają 2-letnią gwarancję na części i serwis.

Help me choose

Wybierz odkurzacz Dyson

Znajdź odkurzacz Dyson pasujący do twojego domu

Wybierz odkurzacz
;