Dyson Pure Cool™ Link

Poznaj urządzenie Dyson Pure Cool™ Link

Oczyszczanie przez cały rok

Oczyszczacze firmy Dyson usuwają 99,97% cząstek o wielkości jedynie 0,3 mikrona. W trybie automatycznym oczyszczacz będzie samoczynnie monitorował jakość powietrza w pomieszczeniu i stosownie regulował jego strumień. Po oczyszczeniu powietrze w Twoim pokoju pozostaje czyste.

Oczyszczacz z funkcją wentylatora wtedy, gdy go potrzebujesz

Jeśli jest gorąco, możesz potrzebować chłodnego i oczyszczonego powietrza w całym pomieszczeniu. Nie potrzebujesz jednak dwóch urządzeń – ustawienie wyższej mocy oczyszczacza spowoduje wytworzenie niezakłóconego strumienia powietrza o dużym zasięgu, aby Cię schłodzić.

Free delivery

2 lata darmowej gwarancji

Automatycznie monitoruje, reaguje i oczyszcza.

Możesz łatwo monitorować jakość powietrza w pomieszczeniu i zobaczyć wyniki pomiarów jakości powietrza w czasie rzeczywistym z poziomu aplikacji Dyson Link.2

Dowiedz się więcej

Monitoruje jakość powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Reaguje automatycznie lub po użyciu pilota zdalnego sterowania.

Informuje o historii użycia i jakości powietrza.

Odkryj każdą funkcję urządzenia Dyson Pure Cool™ Link

Ustaw i zapomnij

Oczyszczacze Dyson usuwają 99,97% cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona. W trybie automatycznym oczyszczacz będzie samoczynnie monitorował jakość powietrza w pomieszczeniu i stosownie regulował jego strumień. Po oczyszczeniu powietrze w Twoim pokoju pozostaje stale czyste

Przedstawiamy automatyczny tryb nocny. Nawet dla osób o lekkim śnie.

Po naciśnięciu przycisku oczyszczacz będzie kontynuował monitorowanie i reagował stosownie do jakości powietrza podczas Twojego snu – lecz tylko przy użyciu najcichszych ustawień.

Oczyszczają cały pokój.

Oczyszczacze firmy Dyson powodują obieg czystego powietrza w całym pomieszczeniu dzięki niezależnemu silnikowi generującemu płynną oscylację.

Mieści się na kartce papieru

Powierzchnia, którą zajmuje oczyszczacz firmy Dyson jest tak mały, że może on bez problemu zmieścić się na kartce papieru. Dzięki temu można go umieścić w dowolnym miejscu w pokoju.

Niektóre oczyszczacze powietrza uwalniają szkodliwe zanieczyszczenia.

Niektóre oczyszczacze powietrza charakteryzują się wysoką prędkością czołową powietrza. Oznacza to, że wymuszają przepływ powietrza przez filtry, co może powodować przepuszczanie szkodliwych zanieczyszczeń z powrotem do pomieszczenia.

Oczyszczacze Dyson 
wychwytują je na stałe.

Charakteryzują się niższą prędkością czołową powietrza w połączeniu z filtrem HEPA o wysokiej wydajności. Dzięki temu 99,97% potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń o wielkości jedynie 0,3 mikrona pozostaje zamkniętych w materiałach filtracyjnych.

Szklany filtr HEPA 360° firmy Dyson usuwa z domu 99,97% alergenów i zanieczyszczeń o wielkości zaledwie 0,3 mikrona.

Odkryj technologię
;