Suszarka do rąk Dyson Airblade™ - case study dla Soldier Fields
Slajd początkowy Soldier Field

Miejsce


Amerykański stadion piłkarski Soldier Field powstał we wczesnych latach 20-stych XX wieku w celu upamiętnienia amerykańskich żołnierzy poległych w czasie wojny. Dzisiaj jest ikoną Chicago, kontynuując tradycję zarówno rozgrywek piłkarskich jak i innych wydarzeń nie tylko o charakterze sportowym.

Cytat

"Suszarka do rąk Dyson Airblade™ dostarcza stadionowi Soldier Field wiele korzyści - niższe zużycie ręczników papierowych, czystsze łazienki, oszczędność kosztów."

Michael Ortman, Dyrektor operacyjny

Rozwiązanie dla Soldier Field

Problem

Przy ponad 1,5 miliona odwiedzających rocznie, kwestia sprzątania papierowych ręczników w łazienkach oraz ciągłego ich uzupełniania stanowiła dla Soldier Field znaczący problem.

Rozwiązanie


Suszarki do rąk Dyson Airblade dB


Mniej prac konserwacyjnych

Technologia Airblade™ nie opiera się na materiałach eskploatacyjnych takich jak ręczniki papierowe. Zamiast tego, wytwarza dwa strumienie powietrza o ogromnej prędkości, które szybko i higieniecznie ściągają wodę z dłoni. Nie ma zatem kłopotu związanego z nieporządkiem lub koniecznością uzupełniania. "Zapewnienie czystych pomieszczeń podczas odwiedzin naszych weteranów to jeden z naszych naszych największych priorytetów” tłumaczy dyrektor operacyjny Michael Ortman.

Niższe koszty eksploatacji 

Suszarka do rąk Dyson Airblade™ może wysuszyć do 18 par rąk za cenę jednego ręcznika papierowego. Dzięki temu, stadion Soldier Field obniżył swoje roczne wydatki na ręczniki papierowe o ponad 12000 dolarów. Mniejsza ilość odpadów


Rezygnacja z ręczników

Usunięcie ręczników papierowych pomogło stadionowi Soldier Field zredukować emisję dwutlenku węgla. Podczas jednego suszenia technologia Airblade™ wytwarza zaledwie 3,3g CO2 - w porównaniu z 13,9g CO2 wytwarzanymi przez ręczniki papierowe podczas jednego suszenia.

Jedynie suszarki do rąk Dyson Airblade™ mają te zalety

 • Najszybsze

  Szybkość

  Dłonie są wysuszone
  w zaledwie 10–12 sekund.

 • Najbardziej higieniczne

  Higiena

  Stosowanie filtrów HEPA w standardzie.

 • Costs less to run icon

  Niższy koszt użytkowania

  Nawet do 80% niż w przypadku innych suszarek do rąk.

 • Niższy wpływ na środowisko

  Bardziej przyjazne dla środowiska

  Bez wycinki drzew, bez marnowania papieru

 • 5 lat gwarancji

  5 lat gwarancji

  Na części i robociznę.

;