Case Study suszarek do rąk Dyson Airblade™ - Lotnisko Keflavik

Lotnisko Keflavik

Lotnisko Keflavik

 

Biznes

Lotnisko Keflavik na Islandii jest naturalnym łącznikiem między Ameryką Północną a Europą i szczyci się dostarczaniem nowoczesnych, usprawniających podróż doświadczeń wszystkim odwiedzającym.

"Chcieliśmy dostarczyć funkcjonalne, higiniczne i eleganckie doświadczenie podróżnym. To jest dokładnie to czego szukaliśmy."

Elin Kjartansdóttir, Architekt

Rozwiązanie zastosowane na lotnisku Keflavik

 

Problem

"Chcieliśmy dostarczyć funkcjonalne, higiniczne i eleganckie doświadczenie podróżnym" wyjaśnia architekt lotniska Elin Kjartansdóttir. “Tradycyjne suszarki do rąk pracują wolno i nieprawidołowo. Nie chcieliśmy także aby podłoga była mokra lub żeby leżały na niej ręczniki papierowe."

Rozwiązanie

Suszarki do rąd Dyson Airblade Tap


Brak wody na podłodze

Korzystając z suszarki do rąk Dyson Airblade Tap użytkownicy nie muszą przechodzić w inne miejsce, aby wysuszyć dłonie. Brak wody na podłodze.


Bez bałaganu spowodowanego przez ręczniki papierowe

Niedbale wyrzucane ręczniki papierowe mogą tworzyć nieporządek, co wpływa na wrażenie czystości łazienki. Urządzenia Tap świetnie pasują do całego projektu, a łazienki nie sprawiają wrażenia nieporządku nawet po intensywnym użytkowaniu. Brak bałaganu i wody na podłodze.


Szybki czas suszenia

Suszarka do rąk Dyson Airblade Tap wykorzystuje dwa strumienie powietrza o prędkości 690 km/h aby całkowicie wysuszyć dłonie w 12 sekund. "Pasażerownie naprawdę lubią z nich korzystać" wyjaśnia Elin. "Wiedzą, że ich dłonie będą czyste i suche, dzięki czemu nie odchodzą z wilgotnymi dłońmi."


Higieniczne

Woda i powietrze są uruchamiane za pomocą czujników, nie trzeba odkręcać kranu ani naciskać przycisków. Filtr HEPA wychwytuje 99,9% bakterii i wirusów z powietrza w łazience.

Tylko suszarki do rąk Dyson Airblade™ mają te zalety

 • Najszybsze

  Szybkość

  Dłonie są wysuszone
  w zaledwie 10–12 sekund.

 • Najbardziej higieniczne

  Higiena

  Stosowanie filtrów HEPA w standardzie.

 • Costs less to run icon

  Niższy koszt użytkowania

  Nawet do 80% niż w przypadku innych suszarek do rąk.

 • Niższy wpływ na środowisko

  Bardziej przyjazne dla środowiska

  Bez wycinki drzew, bez marnowania papieru

 • 5 lat gwarancji

  5 lat gwarancji

  Na części i robociznę.

;